برقکار آنلاین

برقکار جنت آباد

تعمیر نصب انواع برقکاری جنت آباد و سیمکشی در ساختمان جنت آباد  از جمله رفع اتصالی کابل اصلی شبانه روزی حتی روزهای تعطیل,نصب لوستر,تعویض کلید پریز ,نصب و تعمیر هالوژن,نصب تعمیر هواکش,رفع اتصالی کابل تلفن,سرویس کولر آبی,سیم کشی کابل کشی,تعمیر آنتن مرکزی

برق کشی ساختمان در جنت آباد, سیم‌کشی و برقکاری ساختمان در جنت آباد,الکتریکی جنت آباد

تعمیر نصب انواع برقکاری جنت آباد و سیمکشی در ساختمان جنت آباد  از جمله رفع اتصالی کابل اصلی شبانه روزی حتی روزهای تعطیل,نصب لوستر,تعویض کلید پریز ,نصب و تعمیر هالوژن,نصب تعمیر هواکش,رفع اتصالی کابل تلفن,سرویس کولر آبی,سیم کشی کابل کشی,تعمیر آنتن مرکزی

حتی روزهای تعطیل نیز کنار شما هستیم

شما عزیزان می توانید آنلاین ثبت کرده و یا با دفتر تماس بگیرید و روزهای تعطیل با موبایل تماس بگیرید

ثبت آنلاین تکنسین در جنت آباد تهران

[gravityform id=”2″ title=”false” description=”false” ajax=”false”]

شماره تماس شرکت آیفون سازان جنت آباد تهران

۴۴۴۰۹۳۷۵

۴۴۲۸۳۰۲۶

۵۵۵۲۸۳۶۶

۵۵۶۶۱۲۰۴

۰۹۱۲۲۲۰۵۳۶۹

۰۹۱۹۶۳۴۸۹۵۵

 

برق کشی ساختمان جنت آبادسیم‌کشی و برقکاری ساختمان جنت آباد ,۳۰ در صد تخفیفشبانه روزی کارگران مجرب,برق کشی ساختمان محدوده جنت آباد, سیم‌کشی و برقکاری ساختمان محدوده جنت آباد, برق کشی ساختمان منطقه جنت آباد, سیم‌کشی و برقکاری ساختمان منطقه جنت آباد,برق کشی ساختمان, سیم‌کشی و برقکاری ساختمان,خدمات برق کشی ساختمان شرکت,خدمات برق کشی ساختمان ادارات,خدمات برق کشی ساختمان شرکت در جنت آباد,خدمات برق کشی ساختمان ادارات در جنت آباد,خدمات برق کشی ساختمان با نرخ اتحادیه ,خدمات برقی در جنت آباد,تعمیرات برق در جنت آباد,تعمیرات برق منزل,خدمات برقی منزل,تعمیرات برق منزل,خدمات برقی منزل, نصب لوستر برقکار مغازه الکتریکی نصب آنتن نصب تلویزیون نصب ایفون , , تعمیرات برق منزل در جمهوری,

برق کشی ساختمان شامل مباحث و سرفصل های بسیار زیادی می باشد که یکی از آنها برق کشی یا سیم کشی ساختمان می باشد . در کل برق کشی به تامین انرژی الکترسیته (برق) اعم از تک فاز یا سه فاز با ولتاژ های متفاوت و همینطور آمپرهای مختلف به محل مورد نظر یا دستگاه مربوطه می باشد . گاهی وقت ها به خاطر حفاظت از مدار و تجهیزات مورد استفاده و یا مصرف کننده برق نصب یک تابلو برق ضروری می باشد
برق کشی در ساختمان های مسکونی و اداری همچنین در مکان های صنعتی بسیار متفاوت می باشد از جمله موارد ایجاد این تفاوت ها که در آن تاثیر گذار است

سیم کشی مساله ای جدی است و باید حتما به آن توجه شود، اما این موضوع برای خانه های قدیمی لزوما نگران کننده نیست؛ زیرا در سال های قبل هم سیم کشی طبق اصول و قوانین ساختمان اجرا می شد. شاید بتوان گفت نکته ای که عیب یابی سیم کشی را مهم می کند، پوسیدگی سیم ها و فیوزها بر اثر گذشت زمان است که ممکن است باعث خرابی و در نتیجه برق گرفتگی یا آتش سوزی شود.

امیدواریم هیچ وقت برق گرفتگی را تجربه نکنید؛ چون تجربه ای دلهره آور و در برخی موارد تلخ خواهد بود. اما باید بدانید عیب یابی سیم کشی برق در کنار حفاظت الکتریکی، تنها کاری هایی هستند که شما را از خطر برق گرفتگی محفوظ نگه می دارند.

برای عیب یابی سیم کشی برق بهتر است از برقکار متخصص استفاده کنید؛ اما خودتان هم می توانید عیب یابی سیم کشی را انجام دهید. حتما می پرسید چه طور ممکن است؟ در این مقاله می خواهیم مراحل عیب یابی سیم کشی برق و در نهایت رفع عیب سیم کشی ساختمان را به شما بیاموزیم تا در مواقع ضروری که به برقکار دسترسی ندارید، تا حدودی این کار را انجام دهید.

قبل از عیب یابی سیم کشی چه کارهایی باید انجام دهید

اولین کاری که باید انجام دهید، نقشه خوانی است؛ چون نقشه سیم کشی، همه ی نکات در سیم کشی برق ساختمان را به شما نشان می دهد و بدون آن عیب یابی سیم کشی بسیار سخت خواهد بود. بعد از جمع آوری اطلاعات، باید ابزار و تجهیزاتی مانند فازمتر و ولت متر را تهیه کنید. به خاطر داشته باشید که بعد از خرید یا تهیه ی این تجهیزات، حتما از درستی عملکرد آنها مطمئن شوید تا در حین کار به مشکل برنخورید. اکنون باید با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار دارید، عیب یابی سیم کشی برق را انجام دهید.
اگر از ابزار درستی استفاده کنید، عیب یابی سیم کشی خیلی آسان خواهد بود؛ زیرا با خواندن ولتاژ و همچنین ولتاژهایی که لوازم برقی در خانه به شما نشان می دهند و موارد دیگر، می توان مشکل برق خانه را به راحتی پیدا کرد.

در مرحله اول عیب یابی سیم کشی، ابتدا باید سراغ فیوزها بروید؛ چون معمولا با نگاه کردن به فیوزها می توانید درک درستی از محل اتصالی به دست بیاورید.

مراحل عیب یابی سیم کشی برق در جنت آباد

۱- در مرحله اول عیب یابی سیم کشی، ابتدا باید سراغ فیوزها بروید؛ چون معمولا با نگاه کردن به فیوزها می توانید درک درستی از محل اتصالی به دست بیاورید. معمولا بعد از هر اتصالی برقی که در خانه به وجود می آید، فیوز برق قطع می شود. این اتفاق معمولا دو دلیل عمده دارد:

در اولین حالت ممکن است فیوز برق حساسیت خود را از دست داده باشد و درست کار نکند. در چنین شرایطی باید فیوز برق را تعویض کرد.
حالت دوم کاملا از سلامت فیوز مطمئن هستید؛ اما بعد از وصل کردن فیوز برق ممکن است باز هم با پریدن فیوز مواجه شوید. در این حالت حتما در سیستم همان مدار، اشکالی وجود دارد که باید توسط کارشناس برقکار بررسی شود. در چنین شرایطی برقکار عیب سیم کشی را در مسیر آن جست و جو می کند تا ایراد کار برطرف شود و آسیبی به سایر مدارها نرسد.

توجه کنید که در هنگام تعویض فیوز، حتما باید از فیوزی مشابه نمونه ی قبلی و با همان آمپراژ استفاده شود.

عیب یابی سیم کشی روشنایی ساختمان جنت آباد

اتصالی در روشنایی یا ناشی از سوختن لامپ است یا ایراد در سرپیچ آن.

۲- در مرحله دوم عیب یابی سیم کشی، باید سیستم روشنایی خانه را بررسی کنید. اما چطور؟ بگذارید برای این کار یک روش ساده را به شما آموزش دهیم. در مسیر عیب یابی سیم کشی ممکن است به سیستم روشنایی برسید که در این بخش باید کلید لامپ های مربوط به همان فیوز را خاموش و بعد از آن سعی کنید عیب کار را پیدا کنید. در این حالت یا در لامپ ها اتصال کوتاه اتفاق می افتد و یا سر پیچ مرتبط با لامپ دچار سوختگی می شود که باید تعمیر و یا تعویض شود.۳- حالت دیگری وجود دارد و آن هم بروز اتصالی در پریزها است. اگر مشکل در سیستم روشنایی خانه نبود یا اینکه بعد از رفع عیب روشنایی باز هم اتصالی برق وجود داشت، باید پریزهای خانه را بررسی کنید. همه ی ما در خانه تعداد زیادی لوازم برقی داریم که به پریز برق وصل هستند. همان دستگاهی که به پریز وصل است، می تواند باعث اتصالی در مدار برق شود. در این زمان باید تمام دستگاه های متصل به پریز برق را خارج کنید و توسط ابزار عیب یابی به رفع عیب آن بپردازید.همه ی ما در خانه تعداد زیادی لوازم برقی داریم که به پریز برق وصل هستند. همان دستگاهی که به پریز وصل است می تواند باعث اتصالی در مدار برق شود.این امکان هم وجود دارد که بر اثر رطوبت، شُل بودن خود پریزها یا اتصالات پشت آن ها، بین سیم برق و پیچ ها یک اتصالی رخ دهد. اگر بعد از بررسی مشخص شد که پریز خراب است، باید آن را تعویض کنید. اگر هم اتصال قطع شده باشد که باید هر پریز را جداگانه با فازمتر چک کنید و عیب آن را رفع کنید. یادتان باشد که قبل از عیب یابی سیم کشی، ابتدا برق را قطع کنید و سپس رفع ایرادات را شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *