تعمیر آیفون تصویری

آیفون تصویری تابا

تعمیر آیفون تصویری تابا,تعمیرات آیفون تصویری تابا در تهران,شرکت آیفون سازان نمایندگی تعمیرات تخصصی دربازکن تصویری تابا TABA در شمال جنوب غرب شرق تهران فعایت می کند.آیفون سازان با بیش از دو دهه سابقه در زمینه نصب تعمیر انواع مدل های سیاه سفید و رنگی مانیتور تابا,تعمیر در محل نصب شما در کترین زمان ممکن حتی روزهای تعطیل در کنار شما هستیم

تعمیر آیفون تصویری تابا در تهران

تعمیر آیفون تصویری تابا,تعمیرات آیفون تصویری تابا در تهران,شرکت آیفون سازان نمایندگی تعمیرات تخصصی دربازکن تصویری تابا TABA در شمال جنوب غرب شرق تهران فعایت می کند.

آیفون سازان با بیش از دو دهه سابقه در زمینه نصب تعمیر انواع مدل های سیاه سفید و رنگی مانیتور تابا,تعمیر در محل نصب شما در کترین زمان ممکن حتی روزهای تعطیل در کنار شما هستیم.

تعمیر آیفون تصویری تاباtaba

 

شماره تماس شرکت آیفون سازان

آیا مراجعه به متخصص تعمیر آیفون تصویری تابا برای شما، مقرون به صرفه است؟

این روزها، دیگر کمتر خانه ای هست که از امکانات آیفون تصویری بهره مند نشده باشد.

احساس امنیت و اطمینان ارتباط تصویری در کنار قیمت های رقابتی و ارائه خدمات پس از فروش عالی،

توسط شرکت های تولیدکننده، باعث شده تا این مدل آیفون ها، روز به روز طرفداران بیشتری پیدا کنند.

اما تردیدها وقتی خودشان را نشان می دهند که پس از مدتی استفاده و طی دوره گارانتی، دستگاه دچار خرابی می شود.

آنجاست که از خودمان می پرسیم آیا واقعا لازم است به یک شرکت تعمیر آیفون تصویری تابا مراجعه کنم؟

همین الکتریکی سر کوچه که هر روز از کنارش رد می شوم، نمی تواند کارم را راه بیندازد؟

چقدر باید با آیفون خراب سر کنم تا تکنسین شرکت برسد؟

یا چقدر باید هزینه، صرف کلاس کاری و تخصص شرکت کنم؟

در این مطلب قصد داریم به همین موضوع بپردازیم،

این که تعمیر تخصصی آیفون تصویری تابا تا چه حد به نفع ماست و یک شرکت حرفه ای تعمیرات آیفون تصویری تابا چه خدماتی می تواند به ما ارائه دهد…

خدمات حرفه ای شرکت ما در تعمیر آیفون تصویری تابا شما

تعمیر آیفون تصویری تابا یا تعویض پنل، مسئله این است:

بگذارید یک راست برویم سر اصل مطلب، آخرین راه حل یک شرکت حرفه ای تعمیر تخصصی آیفون تصویری تابا ، تعویض پنل است.

تکنسین های آموزش دیده این شرکت ها، مطابق چارت های استانداردی که دارند به سرعت آیفون شما را عیب یابی کرده،

میزان خسارت قطعه یا قطعات معیوب را با ابزار حرفه ای سنجیده و جهت تعمیر یا تعویض آن با قیمت مناسب اقدام می کنند.

در واقع در دنیای آیفون ها، کمتر پیش می آید که کار تعمیرات آیفون تصویری تابا به هزینه های گران قیمتی مثل تعویض پنل بکشد، مگر اینکه سراغ غیرمتخصص ها رفته باشید.

عملکرد سریع و اورژانسی تعمیر آیفون تصویری تابا

یک شرکت حرفه ای تعمیر آیفون تصویری تابا، چندین شعبه در کلیه مناطق دارد، علاوه بر این می تواند امکاناتی مثل اپلیکیشن ارائه دهد که با یک تماس و ثبت نام، نزدیکترین تکنسین در محل خود را به شما برساند، درست مثل اینکه بخواهید از سرویس اسنپ استفاده کنید با همان سرعت و سهولت و قیمت.

تکنسین های حرفه ای آیفون سازان با یک تماس و به سرعت، خود را برای تعمیر آیفون تصویری تابا شما به محل می رسانند.

ثبت درخواست تعمیر آیفون تصویری تابا

علت آبی شدن آیفون تصویری تابا taba

علت آبی شدن آیفون تصویری تابا در بیشتر مواقع در مدل‌های مختلف آیفون تصویری تابا شاهد این هستیم.

که به‌محض ولتاژ کم‌وزیاد شدن ولتاژ آیفون در آیفون تصویری تابا الف به به‌شدت به ال‌سی‌دی آیفون تصویر تابا فشار آمده و آیفون تصویر تابا به رنگ آبی نمایش داده می‌شه و یا جامپ ر یا همان اتصال کوتاه تصویر قطع‌شده و یا سیم نمره تسریع نمره سیم نمره یک می‌باشد قطع‌شده به به‌همین دلیل هستش که تصویر شما آبی هستش درصورتی‌که تصویر شما به رنگ مشکی یا سیاه درآمده باشد و تصویر آبی نباشد قطعا ال‌سی‌دی شما سوخته و یا سیم و ال‌سی‌دی در گوشه کنده شده‌ است.

عملکرد نامناسب قفل دربازکن تابا

عملکرد نامناسب دربازکن یا قفل برقی اگر در آیفون‌های تصویری تابا با این مشکل روبرو شدید که در بازکن به‌درستی کار نمی‌کند باید برای عیب‌یابی آیفون تصویری تابا کار خود را از قفل زنجیری قفل برقی تا با شروع کنید اگر مشاهده کردید که همه واحدهای ساختمانی این مشکل را دارند به‌معنای این است که برخی قفل به‌درستی تأمین نمی‌شود و یا این‌که ایراد در قفل زنجیر است و یا ترانس که برق وظیفه برق بر رسی به دستگاه را دارد به‌خوبی عمل نمی‌کنند.

علت خاموش شدن آیفون تصویری تابا

علت خاموش شدن آیفون تصویری تابا در بیشتر مواقع آیفون تصویری تابا به‌علت نوسانات شدید برق یا همان کم‌وزیاد شدن ولتاژ برق بورد دستگاه خراب می‌شود و یا می‌سوزد شما می‌توانید بردتان را تعمیر کرده و یا برد تعویض کنید بردهای آیفون تصویری تابا در دو مدل سویچینگ و معمولی می‌باشد که در بیشتر مواقع از بردهای سویچینگ استفاده‌شده حتما سعی کنید در بردهای تغذیه یا پاور از بردهای سوئیچی استفاده کنید بردهای سوئیچی طول عمر بسیار بالایی دارند و در مقابل نوسانات شدید برق مقابله می‌کنم

عیب یابی آیفون تصویری تابا

عیب‌یابی آیفون تصویری تابا در این قسمت می‌خوام آیفون تصویری تابا را عیب‌یابی کنید آیفون‌های تصویری تابا در دو مدل دیجیتال و آنالوگ می‌باشد. در این قسمت آیفون تصویری تابا آیفون تصویری آنالوگ باهتون توضیح بدیم آیفون تصویری آنالوگ به‌صورت چهار سیم بوده یعنی چهار رشته‌سیم ازهر مانیتور به تقسیم اصلی وصل می‌شود. اما در قسمت آیفون تصویری های دیجیتال با دو رشته‌سیم شما می‌توانید به تعداد واحد زیادی رو به هم‌دیگه ارتباط داخلی. و یا تماس تصویری با پنل جلوی درب ارتباط برقرار کنید با دو رشته‌سیم ولی آیفون تصویری های آنالوگ شما حتما با چهار رشته‌سیم باید هر واحد داشته باشید میریم سراغ عیب‌یابی آیفون تصویری تابا درصورتی‌که آیفون تصویری تابا در را باز نکند نمره سیم شماره چهار خراب است و اگر صدا به پایین یعنی به پنل جلوی در نرود و در روحم باز نکند سیم نمره چهار قطع شده‌است .

درصورتی‌که آیفون تصویری تابا تمامی کارها را انجام می‌دهد یعنی زنگ می‌خورد دررو باز می‌کند.

و صدا هم ردوبدل می‌شود اما تصاویر در آیفون تصویری تابا قطع‌شده و یا تصویر آبی‌هاست یا نمره شماره یک قطع است، یا این‌که نمره سیم تصویر می‌باشد و یا بورد ال‌سی‌دی شما سوخته و یا معیوب شده‌است،در بعضی از مواقع می‌تواند از بورد تغذیه یا پاور باشد.

مشکلات آیفون تصویری تابا

مشکلات آیفون تصویری تابا در این مقاله می‌خواهیم در رابطه با آیفون تصویری تابا , مشکلاتش با شما دوستان صحبت کنم. و این مقاله را به اشتراک بزارم در بیشتر مواقع مشکلات آیفون تصویری تابا در زمینه صدا می‌باشد. یا برد صوت مانیتورتون معیوب شده و یا برد صوت پنل جلویی در در بیشتر مواقع این دو برد همیشه خراب می‌شود. یعنی چی؟ یعنی این‌که آیفون تصویری تابا برای مشتری‌هایی که کمتر از آیفون تصویری استفاده می‌کنند.

یعنی به محضه که کسی پشت در هست تصویر شخصی که آشنا هست را می‌بینم. گوشی را برنمی‌دارند.با کسی که پشت در صحبت کنند.

برای همین برد صوت تابا کمتر کار می کند علت خرابی در بیشتر مواقع این است که کار نکردن برد صوت شروع به خرابی آیفون می‌کند سعی کنید از آیفون استفاده کنید یعنی این‌که گوشی را برداشته و با کسی که پشت در هست صحبت کنید. با این کار شما برده صورتتون در مدار راه انداختید و خاصیت فنری خود را از دست نمی‌دهد . خرابی در آیفون تصویری تابا کمتر می‌شود و مشکلات دیگری که در آیفون تصویری تابا پیدا می‌شود. برای قطع کن یا همون هوک است و وقتی‌که قطع کنه شما زیاد کار نکند و خاصیت خودشو از دست میده و در بعضی مواقع صدای زنگ را شما نمی‌شنوید به همین علت می‌باشند.

تعمیر برد تصویر تابا

تعمیر بورد تصویر آیفون تصویری تابا در تعمیرات و عیب‌یابی آیفون تصویری تابا یکی از مسائل وجود مشکل در برد تصویر است.

این برد موظف است که سیگنال دریافت شونده از دوربین پنل بیرونی را پخش کند .

برد تصویر آیفون تصویری تابا ممکن است به چند علت ایراد داشته و تصویر را نشان ندهد اگر آی سی سویچینگ آی سی زنگ خازن‌های بردی که وظیفه صاف‌کننده و ولتاژ ورودی را دارند نمایشگر تصویر و رگلاتور هفتاد و هشت دوازده دچار مشکل شوند.

می‌تواند در نهایت موجب ایجاد مشکل در ورود تصویر آیفون شده و نیاز به تعمیر آیفون تصویری تابا پیدا کند.

صدا از پنل به داخل منتقل نمی‌شود در عیب‌یابی آیفون تصویری تابا در صورت بروز این خرابی باید به‌دنبال اتصالات سیم نمره بی یا همان قرمز باشیم.

درصورتی‌که این اتصال دچار مشکل شود غالبا این مسئله رخ می‌دهد اما در صورت سلامت سی اتصال سیم نمره بی یا همان رنگ سیم قرمز علت در خرابی بلندگو و یا یونیت صوت یا برده صوت می‌باشد.

و یا درصورتی‌که سیم قطع باشد نباید در بازکن شما کار بکند اگر هم دربازکن و هم صدا به بیرون نیاید به این معنی است که یکی از نمره‌های س قطع شده‌است و یا برد صوت مانیتور و یا برد صوت پنل خراب است درصورتی‌که تمامی کسان ساکنین ساختمان دربازکن شان کار نمی‌کند و صدا به بیرون پخش نمی‌شود امکان دارد برد صوت پنل و یا نمره سیم بی ی مشترک یا نمره رنگ سیم آبی قطع‌شده باشد

قیمت تعمیر آیفون تصویری تابا

این یک معادله منطقی در بازار کسب و کار است. یک شرکت حرفه ای روزانه مقدار زیادی، مصرف قطعه و لوازم یدکی دارد. در بازار اعتبار دارد و به راحتی جنس خود را به صورت عمده و با بهترین کیفیت دریافت می کند. همین خدمات را نیز در اختیار مشتری اش می گذارد. پس تعمیرات تخصصی آیفون تصویری تابا بخصوص در شرکت های باسابقه، کم هزینه تر و با کیفیت تر است.

با توجه به این موارد و با تکیه بر تجربیات شخصی مشتریانمان، به شما توصیه می کنیم کار را به کاردان بسپارید؛ تا امنیت، ضمانت، سرعت و قیمت منصفانه را در کنار هم تجربه کنید.

 

نمایندگی آیفون تصویری تابا

نمایندگی آیفون تصویری تابا,نمایندگی خدمات تعمیرات آیفون تصویری تابا در شمال جنوب غرب شرق تهران

تعمیرات آیفون تصویری تابا

تعمیر آیفون تصویری تابا,تعمیرات آیفون تصویری تابا در تهران,شرکت آیفون سازان نمایندگی تعمیرات تخصصی دربازکن تصویری تابا TABA در شمال جنوب غرب شرق تهران فعایت می کند.آیفون سازان با بیش از دو دهه سابقه در زمینه نصب تعمیر انواع مدل های سیاه سفید و رنگی مانیتور تابا,تعمیر در محل نصب شما در کترین زمان ممکن حتی روزهای تعطیل در کنار شما هستیم

دلایل زیادی می­توانند منجر به نقص در عملکرد آیفون تصویری تابا باشند که اغلب با تعمیر حل خواهند شد. پس اگر آیفون تصویری منزلتان دچار مشکل بود نباید زود جا زد و به فکر تعویض آن افتاد؛ بهترین راه چاره کمک گرفتن از تعمیرکاری حرفه­ای و کارشناس است. از جمله دلایل خرابی و تعمیر آیفون تصویری تابا را در ادامه بخوانیم:

اختلال در برد تغذیه آیفون تصویری تابا

برد تغذیه در این آیفون از نوع سوئیچینگ بوده که اصلی­ترین وظیفه آن مدار صوت و تصویر است. در واقع دلیل روشن شدن آیفون­های تصویری همین برد تغذیه است.

در صورت ایجاد اختلال در تصویر انگشت اشاره به سمت این برد خواهد رفت. اما چگونه می­توان آن را تعمیر کرد؟

برد تغذیه شامل بخش­های زیادی از جمله خازن­ها، ترانس و … است. که احتمال خرابی در هر کدام به نوعی زیاد بوده و به تعمیر اساسی نیازمند هستند. برای خراب شدن برد تغذیه و تعمیر این قطعه از آیفون تصویری تابا چند راه وجود دارد از جمله:

 • تعویض خازن:
 •  در واقع پیشروترین کار در تعمیر برد تغزیه آیفون تصویری تابا، عوض کردن خازن آن است.
 • تعمیر دیودی:
 •  بهترین راه برای تشخیص نقص در پل­های دیودی، استفاده از مولتی­متر است. با اندازه­گیری توسط مولتی­متر باید ولتاژی بین ۱۲ تا ۴۲ به دست آید. اگر این مقدار به دست نیامد باید سیم پیچ تست شود. اما اگر عدد به دست آمده چیزی بین این دو بود باید ولتاژ دو سر پایه خروجی را اندازه گرفت که اگر عدد به دست آمده چیزی بین ۵ تا ۱۲ باشد می­توان نتیجه گرفت که پل دیودی سالم بوده است که اگر اینگونه نباشد باید به طور کامل پل دیودی را خارج و آن را تعویض کرد.
  • تعویض خازن:
  •  در واقع پیشروترین کار در تعمیر برد تغزیه آیفون تصویری تابا، عوض کردن خازن آن است.
  • تعمیر دیودی:
  •  بهترین راه برای تشخیص نقص در پل­های دیودی، استفاده از مولتی­متر است.
  • با اندازه­گیری توسط مولتی­متر باید ولتاژی بین ۱۲ تا ۴۲ به دست آید. اگر این مقدار به دست نیامد باید سیم پیچ تست شود. اما اگر عدد به دست آمده چیزی بین این دو بود باید ولتاژ دو سر پایه خروجی را اندازه گرفت که اگر عدد به دست آمده چیزی بین ۵ تا ۱۲ باشد.
  • می­توان نتیجه گرفت که پل دیودی سالم بوده است.
  • که اگر اینگونه نباشد باید به طور کامل پل دیودی را خارج و آن را تعویض کرد.
  • بررسی سیم پیچ­ها:
  •  یکی دیگر از راه­های تعمیر آیفون تصویری تابا این نکته است. برای آگاهی از سلامت این مورد نیز از مولتی­متر استفاده می­شود.
  • در این حالت مولتی­متر را به دو سر سیم پیچ­های اولیه و ثانویه وصل کرده که اگر صدای بوق شنیده شود نشانی از خرابی ترانس است.

شماره شرکت خدمات فنی مهندسی آیفون سازان

۴۴۴۰۹۳۷۵

۴۴۲۸۳۰۲۶

۵۵۵۲۸۳۶۶

۵۵۶۶۱۲۰۴

۰۹۱۲۲۲۰۵۳۶۹

۰۹۱۹۶۳۴۸۹۵۵

تعمیرات آیفون تصویری تابا

تعمیرات آیفون تصویری تابا TABA ,تعمیرات تخصصی آیفون تصویری تابا در شمال جنوب غرب شرق تهران

نصب انواع مختلف پنل برای آیفون تصویری (دربازکن برقی)

سرویس نگهداری تعمیرانواع پنل تصویری آیفون

رفع عیب تصویر صدا قفل در ایفون تصویری

تعمیر انواع آیفون تصویری سیاه سفید رنگی

تعمیرات آیفون تصویری در سراسر تهران از جمله مناطق:

تعمیر آیفون تصویری تابا TABAدر منطقه یک ۱ تهران

نمایندگی آیفون تصویری تابا,نصب تعمیر آیفون تصویری در ازگل،اقدسیه،الهیه،امام زاده قاسم،اوین،باغ فردوس،تجریش،

جماران،چیذر،دارآباد،دربند،درکه،دزاشیب،جوزستان،زعفرانیه،سوهانک،شهرک نفت،شهرک محلاتی،فرمانیه،فرشته،قیطریه،کاشانک،کامرانیه،محمودیه،نیاوران،ولنجک

تعمیرات آیفون تصویری تابا TABAدر منطقه دو ۲تهران

نصب تعمیر آیفون تصویری دربرق آلستوم،تهران ویلا،ستارخان،سعادت اباد،شهرک غرب،شهرک مخابرات،شهرآرا،صادقیه،طرشت،فرحزاد،گیشا،همایون شهر،مرزداران

تعمیر آیفون تصویری تابا TABAمنطقه سه ۳ تهران

تعمیر آیفون تصویری تابا TABAمنطقه چهار۴ تهران

نصب تعمیر آیفون تصویری در بلوار پروین،حکیمیه،سراج،شمس آباد،مجیدیه،شمیران نو،علم صنعت،فرجام،قنات کوثر،لویزان،شیان،مهران،نارمک،هروی،هنگام

تعمیر آیفون تصوی تابا TABAمنطقه پنج۵ تهران

نصب تعمیر آیفون تصویری درایت اله کاشانی،اشرقی اصفهانی،باغ فیض،بلوار فردوس،پونک،جنت آباد،حصارک،سازمان برنامه،شاهین،شهران،شهرزیبا،شهرک آپادانا،شهرک اکباتان،شهرک اندیشه،شهرک پرواز،شهرک کوهسار،شهرکنفت،شهرک ولفجر،کنکوی،ارمکوی،بیمه

تعمیر آیفون تصویری تابا TABAمنطقه شش ۶ تهران

نصب تعمیر آیفون تصویری در پارک لاله،آرژانتین،ساعی،امیر آباد،ایرانشهر،بهجت آباد،جنت،رفتگر،جمالزاده،دانشگاه تهران،شریعتی،شیراز،عباس آباد،فاطمی،قائم مقام،سنائی،قزل قلعه،کشاورز غربی،کریمخان،گاندی،میدان جهاد،میدان ولیعصر،نصرتی،یوسف آباد

تعمیر آیفون تصویری تابا TABAمنطقه هفت ۷ تهران

نصب تعمیر آیفون تصویری در اجاره دار،ارامنه،امجدیه،خاقانی،باغ صبا،سهروردی،بهار،حشمتیه،خواجه نصیر،حقوقی،دبستان،مجیدیه،سبلان،عباس آباد،اندیشه،قصر،کاج،کریمخان،مطهرنامجو،نظام آباد،نیلوفر،شهید قندی،هفت تیر

 

تعمیرآیفون تصویری تابا TABAمنطقه هشت ۸ تهران

نصب تعمیرات آیفون تصویری،در تسلیحات،تهرانپارس،تهران پارس،دردشت،زرکش،فدک،کرمان،لشکر،مجیدیه جنوبی،مدائن،نارمک،وحیدیه،هفت حوض

تعمیر آیفون تصویری تابا TABAمنطقه نه ۹تهران

نصب تعمیرات آیفون تصویری در محله های:استاد معین،امام زاده عبدالله،دکترهوشیار،سرآسیاب،مهرآباد،شمشیری،شهید دستغیب،فتح،صنعت،فرودگاه مهآباد جنوبی

تعمیر آیفون تصویری تابا TABAمنطقه ده ۱۰ تهران

نصب تعمیرات آیفون تصویری در محله های:بریانک،سلیمانی،تیموری،شبیری،جی،هفت چنار،سلسبیل جنوبی،سلسبیل شمالی،کارون جنوبی،کارون شمالی،هاشمی،زنجان جنوبی،زنجان،آذربایجان،آزادی،امامن خمینی،جیهون،حسام الدین،خوش،دامپزشکی،رودکی،سینا،قصردشت،مالک اشتر،نواب،کارون،کمیل

تعمیر آیفون تصویری تابا TABAمنطقه یازده ۱۱ تهران

نصب تعمیرات تخصصی آیفون تصویری،در شیخ هادی،انقلاب،امیریه،فرهنگ،فروزش،قلمستان،منیریه،حشمت الدوله،جمالزاده،اسکندری،دخانیات،مخصوص،جمهوری،حر،انبارنفت،آگاهی،راه آهن،عباسی،حلال اهمر،ابوسعید،اسکندری جنوبی،پاستور،حسن آباد،گمرک،وحدت اسلامی،ولیعصر،کارگر جنوبی،کاشان

تعمیرآیفون تصویری تابا TABAمنطقه دوازده ۱۲ تهران

نصب تعمیرات تخصصی آیفون تصویری،در بهارستان،فردوسی،امام زاده یحی،پامنار،بازار،سنگلج،تختی،هرندی،آبشار،قیام،کوثر،دروازه شمیران،ایران،امین حضور،پانزده خرداد،پیچ شمیران،خراسان،ری،سعدی،لاله زارنو،مولوی،میدان قیام

تعمیر آیفون تصویری تابا TABAمنطقه سیزده ۱۳ تهران

نصب تعمیرات تخصصی آیفون تصویری،در محله های:صفا،شهید اسدی،زاهد گیلانی،اشراقی،دهقانی،نیروی هوایی،پیروزی،حافظیه،امامت،شورا،آشتیانی،زینبیه،سرخهحصار،تهران نو،دماوند،نیروهوایی

تعمیرآیفون تصویری تابا TABAمنطقه چهارده ۱۴ تهران

نصب تعمیرات تخصصی آیفون تصویری،در محله های چون:شکوفه،چهارصد دستگاه،جابری،دژکام،شاهین،مینای شمالی،نیکنام،آهنگران،بروجردی،صددستگاه،فرزانه،سرآسیاب دولاب،شیوا،نبی اکرم،شهرابی،قیام،شکیب،پرستار،سیزده آبان،ابوذر،تاکسیرانی،مینای جنوبی،دولاب،خاوران،آهنگ شرقی،آهنگ،قصر فیروزه،اتوبان محلاتی،افراسیاب جنوبی،افراسیاب شمال،اندرزگو،پاسدارگمنام،شهید محلاتی،فلاح،نبرد،هفده شهریور

تعمیر آیفون تصویری تابا TABAمنطقه پانزده ۱۵ تهران

نصب تعمیرات تخصصی آیفون تصویری،در محله های چون:مظاهری،مینابی،بیسیم،شوش،طیب،مطهری،ابوذر،هاشم آباد، اتابک،شهید بروجردی،کیانشهر شمالی،کیانشهر جنوبی،رضویه،مشیریه،افسریه،افسریه شمالی،افسزیه جنوبی،مسعودیه،ولفجر،قیام دشت،خاورشهر،آهنگ، اتوبان بعثت،خاوران،مشیریه

تعمیر آیفون تصویری تابا TABAمنطقه شانزده ۱۶ تهران

نصب تعمیرات تخصصی آیفون تصویری، در محله های چون:جوادیه،نازی آباد،خزانه،شهرک بعثت،علی آبادشمالی،یاخچی آباد، چهار صد دستگاه،تختی،علی آباد جنوبی،پهلوان حسن،

تعمیر آیفون تصویری تابا TABAمنطقه هفده ۱۷ تهران

نصب تعمیرات تخصصی آیفون تصویری،در محله های چون:ابوذرغربی،آذری،امام زاده حسن،یافت اباد،جلیلی،گلچین،زهتابی،زمزم،سجاد،سجادجنوبی،سجادشمالی،وصفنارد،ابوذرشرقی،باغ خزانه،بلورسازی،مقدم،ابوذر،قزوین،قلعه مرغی،میدان بهاران،

تعمیر آیفون تصویری تابا TABAمنطقه هجده ۱۸ تهران

نصب تعمیرات تخصصی آیفون تصویری،در محله های چون:تولید دارو،تولیدارو،بهداشت،ولیعصر شمالی،رجایی،ولیعصرجنوبی،صادقیه،صاحب الزمان،یافت اباد جنوبی،یافت آباد شمالی،شادآباد،حلیج فارس شمالی،آزادگان،خلیج فارس جنوبی،خلیج فارس شمالی،سعید اباد،شهرک صاحب الزمان،شهرک ولیعصر

تعمیر آیفون تصویری تابا TABAمنطقه نوزده ۱۹ تهران

نصب تعمیرات تخصصی آیفون تصویری،در محله های چون:خانی آبادنو،خانی آبادنو شمالی،خانی آباد نو جنوبی،اسفندیاری،بستان،بهمنیار،شریعتی جنوبی،شریعتی شمالی،شکوفه جنوبی،شکوفه شمالی،نعمت اباد،دولت خواه،اسماعیل آباد،شهید کاظمی،رسالت،عبدل آباد

تعمیرآیفون تصویری تابا TABAمنطقه بیست ۲۰ تهران

تعمیرات تخصصی ایفون تصویری،در محله های چون:اقدسیه،صفئیه،ظهیر آباد،غیوری،جوانمرد،حمزه آباد،دیلمان،فیروزابادی،منصوریه،۱۳ ابان،دولت اباد،شهادت،استخر،بهشتی،سرتخت،علائین،نفراباد،ولی اباد،امین اباد،تقی اباد،نظامی،عباس آباد،کهریزک

تعمیر آیفون تصویری تابا TABAمنطقه بیست یک ۲۱ تهران

نصب تعمیرات تخصصی آیفونتصویری،درمحله های چون:شهرک دریا،تهرانسرغربی،تهرانسرشرقی،باشگاه نفت،تهرانسر مرکزی،شهرک پاسداران،تهرانسر شمالی،شهرک آزادی،شهرک فرهنگیان،شهرک استقلال،شهرک دانشگاه،چیتگرشمالی،چیتگر جنوبی،شهرک ۲۲ بهمن،شهرک ویلاشهر،ورداورد،شهرک غزالی،شهرک شهرداری،اتوبان تهران کرج،بزرگراه فتح،تهرانسر،شهرک ۲۲بهمن،شهرک دانشگاه شریف

تعمیر آیفون تصویوی تابا TABAمنطقه بیست دو۲۲ تهران

نصب تعمیرات تخصصی آیفون تصویری،در محل های چون:دهکده المپیک،زیبادشت بالا،گلستان شرقی،شریف،زیبا دشت پایین،گلستان غربی،امید،دژبان،شهید باقری،آزادشهر،پیکان شهر،دریاچه چیتگر،شهرک راه آهن،شهرک گلستان

 

عوامل تاثیرگذاربرهزینه تعمیر ایفون تصویری تابا

هزینه نصب آیفون تصویری بستگی به عواملی دارد که ممکن است با هزینه تعمیر ایفون تصویری متفاوت باشد.

در نصب آیفون تصویری ممکن است سیم کشی وجود نداشته باشد و ۰تا ۱۰۰ نصب آیفون تصویری توسط نصابان آیفون تصویری انجام شود که از جمله موارد:

سیم برق استفاده شده،نصب قفل برقی زنجیری،نصب بارانگیر،نصب دزدگیرآیفون تصویری،نصب ترانس اضافه برای تصویر صدا آیفون تصویری،نصب پنل تصویری اضافه،به منظور دو کله بودن ساختمان شما برهزینه نصب آیفون تصویری تاثیر گذاراست.

هزینه تعمیر یا نصب آیفون تصویری تابا

برای اطلاع از قیمت تعمیر آیفون تصویری نمی توان به طور دقیق قیمت نهایی را اعلام کرد چرا که بستگی به مشکلات پیش آمده و در برخی مواقع ممکن است قطعی صدا و نداشتن زنگ و یا قطع شدن برد تصویری به دلیل سوختگی برد آیفون باشد و یا در صورتی که دکمه های ایفون تصویری کار نکند شاید لازم باشد پنل ایفون تصویری شما تعویض گردد و یا مواردی دیگر  که برکاهش هزینه تعمیر تاثیر گذار است.

نکته مهمی که نیاز است  بدانید یکی دیگر از عوامل موثر برهزینه تعمیر آیفون تصویری خرابی برخی قطعات آن می باشد که هر کدام از دیگری قیمت و هزینه متفاوتی دارد مثال قیمت تعمیر برد صوتی،تعمیر برد پنل تصویری،دوربین پنل جلوی درب، خرابی قفل زنجیر،تعمیر سوئیچر آیفون تصویری ، عیب یابی سیم کشی آیفون تصویری،و در صورتی که از قطعات غیر مرغوب استفاده شود قیمت تعمیر نیز کاهش می یابد ،پیشنهاد می کنیم حتی المقدور از قطعات اصلی و اورجینال و با گارانتی شرکتی استفاده کنید تا به مشکل بر نخورید.

سفارش آنلاین تعمیرات آیفون تصویری در محل با آیفون سازان

روش درخواست تعمیرکارآیفون تصویری در تهران در سایت ایفون سازان بسیار راحت است فقط کافیست آدرس سایت آیفون سازان که www.iphoesazan.ir می باشد.

پس از جستجو و لیست شماره تماس و مشخصات و شماره تماس شرکت در هر منطقه ی مورد نظر در تهران را انتخاب کرده و با مسئول همان منطقه تماس بگیرد در هر زمان حتی روزهای تعطیل شبانه روزی می توانید آدرس خود را جهت تعمیر نصب تعمیر آیفون تصویری،جک پارکینگ،دوربین مداربسته اقدام نمایید.یا می توانید نظر خود را  از لحاظ قیمت و کیفیت خدمات برای مشتریان دیگر ارسال کنید

نتیجه رضایت سنجی حاصل موارد زیادی می باشد که در اولین قدم تیم شرکت آیفون سازان با مشتریان خود پس از تعمیرات آیفون تصویری یا خدمات دیگر این سولات را از مشتریان میپرسد

آیا تعمیرکار آیفون تصویری در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل شما اقدام کرده است؟

نصاب آیفون تصویری خوش اخلاق،خوش قول،منظم و اجتماعی بوده است؟

آیا تکنسین ها و یا فنی کار مهارت و تخصص لازم را در زمینه تعمیر آیفون تصویری داشته است؟

تعمیرکار آیفون تصویری  سرعت لازم را برای تعمیر آیفون شما داشته است یا خیر؟

هزینه یا دستمزد تعمیرکار آیفون تصویری هزینه متعارف بوده ویا هزینه زیادی از شما گرفته شده است؟

آیا نصاب آیفون تصویری بعد از تعمیر و نصب آیفون اقدام به تمیز کردن محل نصب یا تعمیر کرده است یا خیر؟

آیا در اتمام کار به شما فاکتور انجام کار داده شده است یا خیر؟

این سوالات برای این است که تیم پشتیبانی بداند که مشتریان چقدر از تکنسین های  آیفون تصویری شرکت ایفون سازان راضی هستند و نتیجه آن در قالب نظر سنجی  به کاربران دیگر نشان داده می شود.

آیفون سازان خدمات نصب تعمیر فروش آیفون تصویری را در تهران و تمامی مناطق ۲۲ گانه شهر تهران و حومه خدمات رسانی می کند و همچنین دیگر شهرهایی مانند:

مشهد،اصفهان،شیراز،بندرعباس،قزوین،رشت،چالوس،تبریز و….. ارائه میدهد

و تمامی تلاش این مجموعه راحت تر شدن خدمات و کاهش هزینه و کیفیت بهتر برای شما عزیزان می باشد.

مشکلات رایج در آیفون تصویری تابا

بیشتر مشکلات آیفون تصویری،در سیم کشی های نادرستی که نصابان آیفون تصویری برای شما انجام می دهند.

یا استفاده از سیم نامرغوب برای نصب آیفون تصویری می باشد. درصورتی که از سیم نامرغوب برای نصب آیفون تصویری شما استفاده شود. در اولین قدم کیفیت تصویر بسیار ضعیفی خواهید داشت, و حتی می تواند در صدای خروجی و ورودی به ساختمان نیز اختلال ایجاد کند و یا باعث نویز در تصویر و صدا و یا بازنکردن درب خانه منجر شود این نوع سیم کشی باعث هزینه های زیادی برای ساکنین آن ساختمانمی شود که هرچقدر هم درست نصب شود به علت بی کیفیت یودن آن سیم کشی نمی توانند کیفیت خوبی را برای شما ایجاد کنند.

از چه سیم و سیم کشی برای نصب آیفون تصویری تابا استفاده کنیم؟

سیم کشی آیفون تصویری بخش مهم در نصب آیفون تصویری است چرا؟

به علت این که ولتاژ مورد نیاز تصویر و صدا را به خوبی از پنل جلوی درب به مانیتورها و یا سوئیچرها برساند.

پس از چه سیمی برای نصب آیفون تصویری استفاده کنیم سعی کنید برای سیم کشی از بهترین سیم استفاده کنید.

بهترین سیم برای نصب آیفون تصویری سیم ۰۶فویل دار استاندارد تمام مس و صادراتی می باشد پس از سیم کشی آیفون تصویری حتما تمامی سربندی  اتصال کوتاه ها را لحیم کرده تا بعد از مدت کوتاهی پس ازنصب مجددا خراب نشود.

لحیم کردن سیم ها باعث حلال شدن پول شما نصابان و تعمیرکاران آیفون تصویری می شود چراکه مشتریان از لحیم کاری برایشان اطلاع ندارند پس کار خوب برای آنها انجام دهید.

مشکلات رایج آیفون تصویری و عیب یابی و رفع آن

صفحه آیفون تصویری تابا سیاه شده است

برد LCD امکان دارد خراب شده و یا معیوب است برد تعذیه مشکل دارد

تصویر افراد در آیفون تابا کامل مشخص نمی شود یا دید خوبی ندارد:لحیم نبودن سیم کشی

سیم غیر استاندارد،افت ولتاژسیم،خرابی دوربین،یرد صوت پنل تصویری،تارشدن طلق جلوی دوربین،

صدای زنگ ایفون تصویری تابا در داخل منزل شنیده نمیشود اما از بیرون شنیده می شود

قرارندادن درست دسته گوشی بر روی مانیتور،خرابی برد صوت مانیتور یا قلابک،خرابی قطع کن پایه،خرابی هنست،خرابی دسته گوشی

تصویر آیفون تصویری تابا برفکی است

خرابی دوربین،خرابی برد تعذیه،خرابی برد تغذیه همسایه و نویز خرابی بر روی مانیتور دیگر نمایش می دهد بیشتر در طبقاتی که نزدیک به پنل هستنند این مشکل بروز می کند

زنگ آیفون تابا به صورت ممتد شنیده می شود

خرابی برد صوت ،اتصال کوتاه سیم،رفع اتصالی سیم ۴ و ۳،خرابی برد قلابک یک واحد،خرابی سویچر و رفع ایراد آن

دربازکن کلیه واحدهای ساختمان از کار افتاده است

خرابی برد دربازکن،خرابی چک دربازکن،خرابی سیم دربازکن،خرابی ترانس دربازکن،خرابی قفل برقی دربازکن

آیفون تصویری تابا صدای ناهنجار از بیرون دارد

خرابی برد صوت پنل تصویری،خرابی دهنی کپسولی، خرابی ترانس که ولتاژ زیادی به پنل می دهد،خرابی برد تعذیه یکی از واحدها در مانیتور

انواع ایفون تصویری تابا

 

آیفون های تصویری نسل بروز شده آیفون های صوتی قدیمی می باشند که سالهاست مورد استفاده قرار گرفته است.

آیفون های تصویری در تمامی ساختمانها و برج های اداری،مسکونی،تجاری، مورد استفاده قرارگرفته است. که به دوصورت رنگی و سیاه سفید در بازار موجود می باشد.

آیفون تصویری های امروزه از ویژگی های بسیار زیادی بهره مند شده اند. که مهمترین آنها عبارتند از:

قابلیت ضبط صدا،ضبط تصویر،ضبط فیلم و عکس،دارای ارتباط داخلی با بین واحدها و واحد نگهبانی،قابلیت انتقال زنگ(دایورت) به واحد دیگر

نصب به wifiمنزل و انتقال تصویر از بستر اینترنت در گوشی موبایل و تبلت،لپ تاپ،تمام لمسی،ساده کلیدی، بدون دسته گوشی، با دسته گوشی،مدیریت زنگ آیفون تصویری از راه دور،امکان عوض کردن صدای زنگ ملودی،اتصال به چند دوربین مداربسته و ضبط آن،و دارای بدنه ضد آب و غیره …هستند.

آیفون تصویری در دومدل متنوع در بازار می باشد که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.

آیفون تصویری آنالوک تابا

آیفون تصویری آنالوگ  بیشتر در ساختمانهای با تعداد واحد های اندک استفاده می شود

آیفون آنالوگ و دیجیتال تنها در پنل جلوی درب و روش نصب آیفون دیجیتال و آنالوگ فرق می کند

یعنی مانیتورهای آیفون دیجیتال همان مانیتورهای آنالوگ می باشد .

فرق آیفون دیجیتال پنل جلوی درب آن می باشد که پنل آنالوگ برای هر زنگ یک شاسی گذاشته شده اما در پنل دیجیتال باید کد واحد را بزنید تا زنگ واحد به صدا دربیاید.

آیفون تصویری دیجیتال تابا

آیفون تصویری دیجیتال را بیشتر در مجتمع ها و برج ها و ساختمانهای با تعداد واحد زیاد می توانید مشاهده کنید.

و روی پنل این مانیتور از ۱ تا ۹ و ۰ عدد گذاشته شده که برای زنگ زدن واحد ۱۰۰ باید عدد ۱۰۰ را گرفته و یک عکس زنگوله در کنار شاسی وجود دارد.

باید فشار دهید تا زنگ واحد مورد نظر خورده شود، از طول عمر آیفون تصویری دیجیتال بخواهیم توضیح دهیم عمر بسیار کوتاه و با هزینه های بسیار زیادی را در صورت خرابی برای مصرف کنندگان دارد.

ما اگر بخواهیم  بین پنل دیجیتال و پنل آنالوگ پیشنهادی بدهیم پیشنهاد می کنیم. از پنل آنالوگ استفاده کنید طول عمر بالا هزینه کم اما دیجیتال طول عمر کم هزینه بالا.

معروف ترین برندهای آیفون تصویری تابا

آیفون تصویری مانند تمامی برندها و شرکت های دیگر وسایل برقی از تنوع برخوردار هستنند.

که هرکدام از آنها بر اساس برند،قابلیت های آیفون تصویری و ظاهری آن ها متفاوت می باشد.

که شما می توانید با پرسش و تحقیق از افراد متخصص در مورد کیفیت،قیمت آیفون تصویری،ضمانت شرکتی،کیفیت تصویر،قابلیت صدا،کدام برند از دیگری بهتر است،

در این زمینه اطلاعات کسب کنید و براساس این اطلاعات اقدام به خرید و تعویض آیفون تصویری  نماید.

دیدگاهتان را بنویسید